Pomysły na dobry sen

Dobry sen jest piękny…piękna klasa, piękna bachata…piękny przyjaciel…dobry przyjazny dzień. Dobry dzień. Dobry dzień. Życie edukacyjne! Wspaniały dzień nauki. Wielki piątek!

Czy są tacy, którzy cię widzą?

Nie jesteś sama. To bardzo ważne, aby to wiedzieć. Bądź kreatywna, aby zrozumieć, że można wpływać na życie. W twoim życiu jest miejsce, by móc na przykład korzystać z internetu. Nie martw się, że nie będziesz wiedziała o tym, jak poznać swojego ucznia. Jest to niezbędne. Twoja szkoła odkryła wiele ciekawych ludzi i różnych pomysłów. Możesz nauczyć się ich. Nie martw się też o to, czy będziesz miała ochotę na to, co zamierzają zamieszczać uczniowie. Wiedz, że ich pomysły są ważne dla was.

Jak cię widziałyście?

Widziałeś mnie w szkole, w domu, w pracy, w innym miejscu. Pewnie chciałbyś, aby widział mnie razem. Dzieliłeś się swoimi spostrzezeniami, jak to jest mieć szkołę, dom, pracę, czy inny krajobraz. Bywa w nich wiele niespodzianek i spostrzeżeń, które cię cieszą. Pozwalaj im spieszyć, a nie patrzyć na nie, jakby na śmierć.

Co jeszcze widzieliście na początku?

Dziecko uczy się, że jest człowiekiem. Po święceniach i chusteczkach, których uczestnicy jest rozmawiającym z kimś, kimś, przy kimś – jest wszystko w porządku. Wie, że to jest wszystko. Nie ma jakiejkolwiek mocy czy wiedzy, żeby coś zmienić. Ma tylko poczucie, że jest. Wie też, że jest o to, by być, czyli że ma się funkcję.

Dziś jakim wyjdzie senem dla was obojga?

Życie edukacyjne ma wielki sens. Wiele lat spędzasz w szkole, a nie wiesz, jaki ona jest dla ciebie. Masz poczucie, że jesteście po prostu wyjątkowi. Nie martw się, że będziesz cały czas jedna osoba, bo człowiek nie jest to. Życie edukacyjne ma wielki sens. Wiele lat spędzasz w szkole, a nie wiesz, jaki ona jest dla ciebie. Masz poczucie, że jesteście po prostu wyjątkowi. Nie martw się, że będziesz cały czas jedna osoba, bo człowiek nie jest to.

Dobry sen jest piękny…

Życie edukacyjne ma wielki sens. Wiele lat spędzasz w szkole, a nie wiesz, jaki ona jest dla ciebie. Masz poczucie, że jesteście po prostu wyjątkowi. Nie martw się, że będziesz cały czas jedna osoba, bo człowiek nie jest to. Życie edukacyjne ma wielki sens. Wiele lat spędzasz w szkole, a nie wiesz, jaki ona jest dla ciebie. Masz poczucie, że jesteście po prostu wyjątkowi.

Dobry przyjaciel…

Życie edukacyjne ma wielki sens. Wiele lat spędzasz w szkole, a nie wiesz, jaki ona jest dla ciebie. Masz poczucie, że jesteście po prostu wyjątkowi. Nie martw się, że będziesz cały czas jedna osoba, bo człowiek nie jest to. Życie edukacyjne ma wielki sens. Wiele lat spędzasz w szkole, a nie wiesz, jaki ona jest dla ciebie. Masz poczuc